Doprava a poštovné

Přeprava, osobní odběry a dodání zboží:

 

 

Zboží prodávající expeduje v pracovních dnech zpravidla do jednoho týdne. Ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, ve kterém přicházejí. Zásilky jsou expedovány prostřednictvím České pošty a.s. Doba doručení se řídí vnitřními předpisy České pošty a.s. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na adresu uvedenou v objednávce kupujícího.

Při převzetí zboží od přepravce doporučujeme důkladně zkontrolovat zboží bezprostředně při jeho převzetí.

Podepsáním přepravního listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že zásilka není mechanicky poškozená. Proto raději před podpisem pečlivě zkontrolujte.

Sepsaný zápis o škodě usnadní řešení případné reklamace.

 

Objednané zboží, si též můžete vyzvednout osobně v naší provozovně: Manikja gems, Norská 601/12, Praha 10 – Vršovice. Vzhledem k tomu, že se účastníme různých výstav, vždy si prosím ověřte, že máme otevřeno. Samozřejmě se lze domluvit na vyzvednutí zásilky i mimo otvírací dobu.

Děkujeme za pochopení.

 

U některého zboží, vzhledem k jeho objemnosti, křehkosti, váze apod., může být smluven i jiný nestandardní způsob dopravy.

 

 

Ceny poštovného a balného v rámci ČR:

 

Platba na účet:

objednávka do 1900,-kč......................................100,- kč poštovné a balné

objednávka nad 1900,-kč....................................dodání hradí Manikja gems

 

Dobírka:

objednávka do 1900,-kč.......................................120,- kč poštovné a balné

objednávka nad 1900,-kč..................................... dodání hradí Manikja gems

 

 

K objednávce těžší než 3kg bude připočítán hmotnostní příplatek. Výše příplatku bude vždy jasně vyčíslena ke konkrétní objednávce.