Zásady ochrany osobních údajů

1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

Správcem Vašich osobních údajů je

Monika Zdichyncová, Doubek 139, 251 00 Praha východ, IČ: 49642235, DIČ: CZ7353150508 (dále jen „správce“).

Kontaktní údaje správce jsou následující

Monika Zdichyncová, tel.: 725 104 875, e-mail: obchod@manikjagems.cz


2. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).


3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Během návštěvy našich stránek, budeme sledovat:
  • Již zobrazené produkty: tyto informace můžeme použít k zobrazení již prohlédnutých produktů.
  • Lokace, IP adresa a typ prohlížeče: tyto údaje používáme např. pro spočítání daní a poštovného
  • Adresa dodání: O zadání tohoto údaje Vás žádáme z důvodu předběžné kalkulace ceny za dopravu dříve, než vytvoříte objednávku a bude Vám zasláno zboží.
Soubory cookie také používáme ke sledování obsahu košíku při procházení našich stránek. Pokud u nás budete nakupovat, vyžádáme si od vás informace jako jsou vaše jméno, fakturační adresa, doručovací adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, kreditní karta/platební údaje a také volitelné informace o vašem účtu jako jsou uživatelské jméno a heslo. Tyto informace budou použity k účelům jako např.:
  • Zaslání informací o vašem účtu a objednávce
  • Odpovědi na vaše požadavky včetně vrácení peněz a reklamací
  • Zpracování platby a předcházení podvodům
  • Nastavení vášeho účtu v našem obchodě
  • Dodržování veškerých právních předpisů, které máme, například výpočet daní
Pokud vytvoříte účet, uložíme vaše jméno, adresu, e-mail a telefonní číslo, které budou použity v budoucnu pro vyplnění stránky pokladny. Vaše informace obykle ukládáme po dobu, po kterou je používáme k účelům, pro které byly vyžádány a poté již není právně nutné je uchovávat. Kupříkladu informace o objednávce uchováváme po dobu deseti let kvůli daňovým a účetním účelům. Tyto informace obsahují vaše jméno, e-mail, fakturační a doručovací adresu. Budeme rovněž uchovávat komentáře či recenze, pokud se je rozhodnete zveřejnit.

Kdo z našeho týmu má přístup
K informacím, které nám poskytnete, mají přístup členové našeho týmu. Například jak administrátor, tak vedoucí obchodu mají přístup k:
  • Informacím o objednávce, jako jsou co bylo zakoupeno, kdy to bylo zakoupeno a kam by mělo být zboží zasláno, a
  • Informacím o zákazníkovi jako jsou vaše jméno, e-mailová adresa, fakturační a doručovací adresa.
Členové našeho týmu mají přístup k těmto informacím, aby pomohli zpracovávat objednávky, refundace a poskytovali podporu zákazníkům. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.


4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, je 10 let, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).


5. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Dalším příjemcem Vašich osobních údajů bude firma WEDOS Internet, a.s. (správce serverů).


6. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu obchod@manikjagems.cz

Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.


Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 1.9.2018.